خرید اینترنتی آموزش خیاطی

این آموزش توسط بسیاری از افراد موفق در زمینه خیاطی استفاده شده

این مجموعه برای شروع یک کسب وکار پرسود و یا آموزش شخصی بسیار موفق بوده است

به جای صرف هزینه های گزاف کلاسهای آموزشی این مربی خصوصی را به خانه ببرید...این مجموعه بهترین راه برای یادگیری و ایجاد کسب و کار زود بازده خیاطی است.

خرید اینترنتی آموزش خیاطی

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

این محصول به صورت اورجینال از فروشگاه ارائه میشود و شماره مجوز در توضیحات درج گردیده

خرید اینترنتی

  !          شماره مجوز: ۱۲۵۷/۲۱۰۰۱

با خرید این مجموعه استثنایی همه را با خیاطی های خود شگفت زده خواهید کرد
=============================================

آموزش خیاطی با متد خیاطی سادریک سیما عمرانی

۲۴۰ جلسه آموزش در ۲۴ دی وی دی

آموزش خیاطی سیما عمرانی

آموزش دوخت لباس سنتي قاسم آبادي 

در اين پست طرز دوخت لباس محلي قاسم آبادي را آموزش داده ايم و تصميم گرفته ايم در آينده طرز دوخت انواع لباس محلي هاي اقوام مختلف را در اين سايت آموزش دهيم از شما كاربران عزيز كه آشنايي با چگونگي دوخت لباس محلي خودتان را داريد مي خواهيم تا طرز دوخت اين لباس ها را براي ما ارسال كنيد تا در سايت قرار دهيم شايد توانسته باشيم در شناخت لباس محلي اقوام مختلف به يكديگر كمك كرده باشيم لباس هاي محلي سرشار از زيبايي و نشاط و تنوع در رنگ و طبيعت هستند .

 

tailoring-royablog-ir-2

تنبان يا شليته (دامن بلند)

مقدار پارچه مورد نياز: حدود ۱۱ متر پارچه با عرض ۹۰ سانتيمتر

در ابتدا دو طرف پارچه به هم دوخته مي‌شود و به فاصله ۲ سانتيمتر نوارها در كنار هم دوخته مي‌شوند (در بعضي دامن ها‌از تكه پارچه هاي رنگي هم استفاده مي‌شود) بعد از اينكه نوارها به هم وصل شدند در انتها از تكه هاي مثلثي استفاده مي‌شود كه پارچه اي است به عرض دامن و به فاصله  ۱۰ سانتيمتر از هم برش داده مي‌شود و سر پارچه برش داده شده را به شكل مثلث درمي آورند كه نمايي از شعله هاي خورشيد را تداعي مي‌كند. قسمت بالاي دامن را كاملا پليسه هاي ريز مي‌زنند تا كاملا خود را جمع كرده سپس براي كمر آن ليفه‌اي از پارچه تهيه مي‌شود كه معمولا ارتفاع آن ۶سانتي‌متر است كه تا خورده و ۳سانتي‌متر مي‌شود.

پيراهن

مقدار پارچه مورد نياز: حدود ۲ متر پارچه با عرض ۱۵۰ سانتيمتر يا ۲٫۷۰ متر با عرض ۱۱۰ سانتيمتر

بعد از برش پيراهن ابتدا تزيينات جلوي سينه را انجام مي‌دهيم و سپس سجاف يقه و سرشانه‌، و در آخر سجاف پشت يقه را وصل مي‌كنيم. دقيقا زير حلقه دو تا مثلث براي مرغك زير حلقه مي‌دوزيم بعد از آن دوخت پهلوها و وصل كردن آستين ها‌ادامه كار دوخت خواهد بود.آستين پيراهن را معمولا مچ دار مي‌دوزند و سر آستين را دكمه ميزنند. براي پايين كمر ۲ تكه پارچه به طول ۲۰ سانتيمتر و عرض ۱٫۵۰ متر پليسه داده و زير آن يك رديف نوار تزييني به طوري كه به كمر پيراهن وصل شود مي‌دوزند. قسمت پشت پيراهن به صورت يقه بازخواهد ماند و دگمه اي در پشت گردن دوخته مي‌شود.

جليقه

مقدار پارچه مورد نياز: ۶۰ سانتيمتر پارچه و حدود ۶۰ سانتيمتر آستري

در واقع جليقه هاي محلي استان گيلان جلو باز (بدون دكمه و زيپ) بدون آستين و يقه هفت است. براي دوخت اين جليقه ها‌ابتدا دو جيب در دو طرف جليقه تعبيه شده و قسمت جلوي آن را طبق الگو آستركشي مي‌كنند. (آموزش خياطي توجه داشته باشيد كه آستركشي اين قسمت از كار كاملا بايد مطابق با الگوي از پيش تعيين شده باشد) بعد از قسمت جلو ديگر قسمت هاي جليقه يكي پس از ديگري آستركشي مي‌شوند. معمولا جلوي جليقه ها‌را با سكه يا پولك هاي رنگي تزيين مي‌كنند.


برچسب‌ها: ،


۱۲:۰۰:۰۰ | نويسنده : خياط باشي | نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :